9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası Planet

9. Sınıf Coğrafya Soru Bankası Planet (9786050654110)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺95,00
İndirimli : ₺80,75
KDV Dahil : ₺80,75

Üstelik sadece bir Soru Bankası değil: + YouTube’da kitapla paralel dersler + Tüm sorular video çözümlü + Dipnotlarla vizyon, taktik, strateji + Süpper danışman uygulaması

DERS KOÇUMUZDAN SİZE MEKTUP

Merhaba sevgili arkadaşlar;

Eskiden Coğrafya konulu bir araştırma yaparken kütüphanelere gider ansiklopedileri, kitapları ve haritaları karıştırırdık. Ha bir de uzak yerleri gezmiş insanları dinlerdik, çektikleri fotoğraflara bakardık imrenek. Şimdi ise belgesel kanallarından, YouTube’dan dünya hakkında etkileyici ve eğlenceli yolla o kadar çok bilgi sahibi oluyoruz ki artık Coğrafya konularının birçoğu genel kültür hâline geldi. Genel kültür gerekli ama yeterli değil. Dünya’da her şey etkileşim halindedir, bu bakımdan Coğrafya’da bilgileri ezberlemek yanlıştır, nedenini, niçinini ve bağlantılarını kavramak gerekir. Bu soru bankasını ve YouTube derslerini buna göre hazırladım, özel derslerimde yaptığım gibi konuları sizin için keyifli bir hale getirdim. Bu bakımdan elinizdeki kitap sadece bir soru bankası değil, YouTube derslerimiz, soru çözüm videolarımız ve süpper danışman uygulamamız ile zenginleştirilmiş bir soru bankasıdır. Soru bankasını bu üç boyutuyla birlikte kullanırsanız artık sizi kimse tutamaz.

Kitabımızın Diğer Özellikleri:

1. Okullardaki öğretim sürecini düşünerek kitabınızı 29 seansa ayırdık. Böylece okul dersleriyle paralel olarak çalışabileceksiniz.

2. YouTube’da Uzman Yayınları TV’deki derslerimizin çoğu yarım saati geçmiyor, soru bankasındaki her seansın testlerini de yarım saate çözebilirsiniz. Cevap anahtarınızı süpper danışman uygulamasına girip analiz yaptırmak ve yapamadığınız soruların çözüm videolarını izlemek de yarım saatinizi almaz. Haftada bir akşam birbuçuk saat çalışarak Coğrafya’yı garantileyebilirsiniz.

3. Konu Testleri: Üniteler seanslara bölünmüştür kitabınızda, her seanstaki okula yönelik kazanım temelli testlere konu testi adını veriyoruz. Konu testlerinde MEB’in yeni öğretim programına bağlı kaldık.

4. Veni Vidi Vici Testleri: Bölüm sonlarında yer alan üniversite sınavı tarzındaki sorulardan oluşan testlerdir.

5. Dipnotlar: Test sayfaların alt kısımlarına o konularla alakalı “Uzman Ders Koçu’’ adıyla can alıcı ipuçları koyarak öğrencinin konuyu daha iyi kavramasını ve sorularda zorluk yaşamamasını amaçladık.

6. Yazılı Sınav Denemeleri: Bunlar okuldaki sınavlarda çıkması olası sorulardan oluşur. Okula yardımcı ve takviye niteliğinde olması amacıyla okuldaki yazılı takvimine uygun olarak hazırladık. Bu sınavların çözümünü sınav tarihlerinize bir hafta kalan Uzman Yayınları TV’de yapacağız. Çözümlerini izleyerek sınava yönelik eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz.

7. Süpper Danışman Uygulaması’nı da mutlaka kullanın, öğrenci koçu gibi size yol gösterecektir. 

“Coğrafyasını bilmeyenlerin coğrafyasını başkaları çizer.” sözüyle öğrencilerime her daim çevreye coğrafi gözlerle bakmalarını ve bu eserin bu yolda onlara yardımcı olmasını dilerim.

Sevgiyle ve sağlıkla kalın, umutlu çalışın.

 

 

Yayın Evi Uzman Yayınları
Cilt Bilgisi Amerikan Cilt
Basım Tarihi 2020
Sayfa Sayısı 208
Kitap Boyutları 22 x 29
Kağıt Türü 1. Hamur
ISBN No 978-605-06541-1-0
Barkod No 9786050654110

 

KDV : %0 (7061 Sayılı Kanun’la Katma Değer Kanunu’nun “İstisnalar” a ilişkin 13. Maddesine eklenen (n) bendi ile; “Kültür ve Turizm Bakanlığınca yayıncılık sertifikası verilmiş yayıncılar tarafından yapılan kitap ve süreli yayınların teslimi” KDV istisnası kapsamına alınmıştır.)