9. Sınıf Kimya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Kimya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Kimya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Kimya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Kimya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Kimya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Kimya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Kimya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Kimya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Kimya Soru Bankası Planet
9. Sınıf Kimya Soru Bankası Planet

9. Sınıf Kimya Soru Bankası Planet (9786057491152)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺95,00
İndirimli : ₺80,75
KDV Dahil : ₺80,75

Üstelik sadece bir Soru Bankası değil: + YouTube’da kitapla paralel dersler + Tüm sorular video çözümlü + Dipnotlarla vizyon, taktik, strateji + Süpper danışman uygulaması

DERS KOÇUMUZDAN SİZE MEKTUP

Sevgili Arkadaşım, Seçeceğin mesleğe seni taşıyacak yılların ilk basamağındasın. Henüz işin başında olsan da motivasyonun ve gayretin kadar, seçeceğin yöntem ve kaynaklar da çok önemli. Bu yolda mesleki tecrübelerimle en güncel ve kanıtlanmış öğretme stratejilerini birleştirdim. Bu bakımdan elindeki kitap sadece bir soru bankası değil.

1. YouTube’daki kanalımızda kitaptaki seanslarla paralel özel dersler veriyoruz.

2. Tüm soruların video çözümünü yaptık.

3. Dipnotlarla vizyon, taktik, strateji ve kritik bilgiler veriyoruz.

4. Süpper Danışman Uygulaması sana öğrenci koçu olarak eşlik ediyor.

Soru bankamızı bu dört boyutuyla birlikte kullanırsan çok daha verimli öğrenirsin, bunun için kitabı biraz daha ayrıntılı tanıtmak isterim:

•Okullardaki öğretim sürecini düşünerek kitabı 29 seansa ayırdık. Böylece bu kitabı okul dersleriyle paralel olarak çalışabileceksin.

•YouTube’da Uzman Yayınları TV’de bu soru bankasındaki seanslarla paralel olarak ders anlatıyoruz. Derslerimizin çoğu 29 dakikayı geçmiyor, soru bankasındaki her seansın testlerini de yarım saate çözebilirsin. Süpper Danışman Uygulaması’na girip cevap anahtarını analiz etmek ve yapamadığın soruların çözüm videolarını izlemek de yarım saatini almaz. Bu sistemle çalışırsan haftada bir akşam birbuçuk saat çalışarak Kimya dersinde eksiksiz yol alabilirsin.

•Konu Testleri: Kitabında üniteler seanslara bölünmüştür. Her seanstaki okula yönelik kazanım temelli testlere konu testi adını veriyoruz. Konu testlerinde MEB’in yeni öğretim programına bağlı kaldık.

•Veni Vidi Vici Testleri: Bölüm sonlarında yer alan üniversite sınavı tarzındaki sorulardan oluşan testlerdir. Şimdiden üniversiteye hazırlanacaksın bu kitapla birlikte.

•Dipnotlar: Test sayfalarının alt kısımlarındaki kutucuklara can alıcı ipuçları koyarak konuyu daha iyi kavramanı, test tekniğini ve kritik bilgileri öğrenmeni amaçladık.

•Süpper Danışman Uygulaması’nı da mutlaka kullan, bir öğrenci koçu gibi sana yol gösterecektir.• Yazılı Sınav Denemeleri: Bunlar okuldaki sınavlarda çıkması olası sorulardan oluşuyor. Yazılı öncesi bunlardan faydalanabilirsin.

Sevgili arkadaşım, senin için hazırladığım bu kitapla başarıya ulaşacağına inanıyorum.

Sen de inan.

Not: Bu kitabı yazarken büyük desteğini gördüğüm sevgili eşime buradan teşekkür etmek isterim.


İnci Özyurt Yağcı

 

 

Yayın Evi Uzman Yayınları
Cilt Bilgisi Amerikan Cilt
Basım Tarihi 2020
Sayfa Sayısı 208
Kitap Boyutları 22 x 29
Kağıt Türü 1. Hamur
ISBN No 978-605-74911-5-2
Barkod No 9786057491152

 

KDV : %0 (7061 Sayılı Kanun’la Katma Değer Kanunu’nun “İstisnalar” a ilişkin 13. Maddesine eklenen (n) bendi ile; “Kültür ve Turizm Bakanlığınca yayıncılık sertifikası verilmiş yayıncılar tarafından yapılan kitap ve süreli yayınların teslimi” KDV istisnası kapsamına alınmıştır.)