9. Sınıf Matematik Orta ve İleri Soru Bankası Planet
9. Sınıf Matematik Orta ve İleri Soru Bankası Planet

9. Sınıf Matematik Orta ve İleri Soru Bankası Planet (9786257390217)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺119,00
İndirimli : ₺101,15
KDV Dahil : ₺101,15

Üstelik sadece bir Soru Bankası değil: + YouTube’da kitapla paralel dersler + Tüm sorular video çözümlü + Dipnotlarla vizyon, taktik, strateji + Süpper danışman uygulaması

DERS KOÇUMUZDAN SİZE MEKTUP

9. sınıf matematik orta ve ileri düzey kitabımızı, MEB’in yeni öğretim programına uygun, her kazanımı içeren ve ÖSYM soruları paralelinde yeni nesil sorularla harmanlayarak hazırladık. Bu bakımdan hem okula destek olmak ve hem de üniversiteye hazırlık için size eşlik edeceğine inanıyoruz. Soru bankamızın %70’lik kısmı okula destek amacı gütmektedir. Bu kısımda kazanım odaklı testler, yazılı sınav denemeleri ve meraklısı için Pisa tarzı sorular yer almaktadır. Soru bankamızın %30’luk kısmı ise ünite sonlarında yer alan Veni Vidi Vici testleri, ÖSYM ayarındaki sorulardan oluşmaktadır. Bu sorularla amacımız sizi şimdiden üniversiteye hazırlamaktır. Elinizdeki kitap sadece bir soru bankası değil; ek olarak şu özellikleri var:

• YouTube’da tüm konuları soru bankasıyla paralel olarak özel ders gibi anlatan ders koçunuz var.

• Dipnotlarıyla takıldığınız her noktada size destek olan yardımcınız var.

• Karekodlar ile çözemediğin her sorunun bizzat yazarı tarafından yapılmış video çözümleri var.

• Veee Süpper Danışman ile sizi her daim yönlendiren bir öğrenci koçunuz var.

Süpper Danışman uygulamasını da mutlaka kullanın. Süpper Danışman hem bir öğrenci koçu hem de ölçme değerlendirme uzmanı olarak size özel karneler verecek, analizler yapacak, çözüm reçeteleri sunacaktır. Thomas Edison “Dehanın %1’i ilham, %99’u terdir.” sözünü esas alarak çıktığımız bu yolda yazar ekibi olarak bir yıldan fazla süren bu yolculuğumuzu bu eser ile taçlandırmak bizleri mutlu etti. Kitabımızın hazırlanmasında bizlere güven duyan Akademik Yönetmen Ali Rıza Bayzan’a, eleştiri ve önerileri ile bizi yönlendiren matematik koordinatörü Metin Deniz’e, yayın editörümüz Sinem Kurt’a ve dizgi şefimiz Nermin Öner’e çok teşekkür ederiz.


Ali KARA


Çağdaş İbrahim ERMİŞ

 

 

Yayın Evi Uzman Yayınları
Cilt Bilgisi Amerikan Cilt
Basım Tarihi 2021
Sayfa Sayısı 294
Kitap Boyutları 22 x 29
Kağıt Türü 1. Hamur
ISBN No 978-625-7390-21-7
Barkod No 9786257390217

 

KDV : %0 (7061 Sayılı Kanun’la Katma Değer Kanunu’nun “İstisnalar” a ilişkin 13. Maddesine eklenen (n) bendi ile; “Kültür ve Turizm Bakanlığınca yayıncılık sertifikası verilmiş yayıncılar tarafından yapılan kitap ve süreli yayınların teslimi” KDV istisnası kapsamına alınmıştır.)