TYT Türkçe Ünite Ünite 23 Kamp Denemesi Planet
TYT Türkçe Ünite Ünite 23 Kamp Denemesi Planet
TYT Türkçe Ünite Ünite 23 Kamp Denemesi Planet
TYT Türkçe Ünite Ünite 23 Kamp Denemesi Planet
TYT Türkçe Ünite Ünite 23 Kamp Denemesi Planet
TYT Türkçe Ünite Ünite 23 Kamp Denemesi Planet
TYT Türkçe Ünite Ünite 23 Kamp Denemesi Planet
TYT Türkçe Ünite Ünite 23 Kamp Denemesi Planet

TYT Türkçe Ünite Ünite 23 Kamp Denemesi Planet (9786057477095)

İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺127,00
İndirimli : ₺107,95
KDV Dahil : ₺107,95

ÖSYM’ nin ve MEB’ in frekansında -/- ÖSYM’ nin Dozunda -/- Uzman Ders Koçumuz size TYT’ nin sırlarını veriyor -/- Tüm sorular çözüm videolu

GELECEĞİNİZ ŞİMDİ ELİNİZDE

 

Değerli Öğrencimiz,

 

Son Samuray filmini izlediniz mi bilmiyorum, YouTube’da “Son Samuray son sahne” diye yazın karşınıza çıkar. Olay kısaca şu: Samuraylar, Japonya’da, kılıçla, okla, mızrakla savaşan geleneksel savaşçılardır. Karşılarında ise topla tüfekle savaşan modern Japon ordusu vardır. İki taraf bir meydanda karşı karşıya gelir. Önce atlı samuraylar cephenin önündeki tüfek kullanan piyade askerleri darmaduman eder ta komuta merkezine kadar ilerlerler. Ama komuta merkezinde çok namlulu makineli top yağmur gibi mermi yağdırmaya başlayınca samuraylar tek tek toprağa düşmeye başlar. Film boyunca samurayların büyük kahramanlıkları vurgulanıyordu ama filmin sonunda vizyon, taktik ve strateji karşısında kahramanlık yapmanın yeterli olmadığını öğreniyorduk. Şimdi siz de klasik yöntemlerle soru çözmeye çalışırsanız yanlış yaparsınız. Bunun için biz bu yazıdan başlayarak kitaptaki her denemenin başında TYT Türkçe için ihtiyacınız olan vizyon, taktik ve stratejileri de veriyoruz size. Kılıçlarınızı, oklarınızı, mızraklarınızı anı olarak saklayın savaşa ateşli silahlarla hazırlanın:) Bu kitabı nasıl çözerseniz başarınıza büyük katkıda bulunur? Bu soruya cevap vermek için önce bu kitabın nasıl yazıldığını anlatayım.

 

ÖSYM’nin Yeni Tarzında, ÖSYM’nin Dozunda:

 

TYT Türkçe Ünite Ünite 23 Kamp Denemesi, ÖSYM’nin son yıllardaki sınavları göz önünde bulundurularak ÖSYM’nin yeni soru tarzına uygun olarak uzmanlarımızca kaleme alındı. Soruların zorluk derecesi de ÖSYM’nin dozundadır. Bu bakımdan bu denemeleri gerçek sınavdaymışçasına sakin bir ortamda, süre tutarak uygulamanızı öneririz.

 

16 Usta Türkçeci Sizin İçin Yazdı: 

 

ÖSYM’nin soru çeşitliliğini yakalamak için özel ders alanında duayen olmuş 16 usta yazarımıza görev verdik. Bütünselliği sağlamak için vizyoner hocamız Serkan Güzel hem yazar hem de koordinatör olarak görev yaptı. “Siyah şapkalı yazarlar” adını verdiğimiz hocalarımızdan denemeleri tek tek çözerek kritik etmelerini istedik. En son bir grup öğrencimize uyguladık. Siyah şapkalı yazarlarımız ile öğrencilerimizden gelen eleştiri ve öneriler çerçevesinde yazarlarımız kamp denemelerine son şeklini verdi. Ve ortaya elinizdeki özgün çalışma çıktı.

 

ÖSYM’nin Gizli Kodları:

 

Kitabın başına ÖSYM’nin son 3 TYT’sinin değerlendirmesini yapan ÖSYM’nin gizli kodlarını deşifre eden bir analiz ekledik. Bu analizi dikkatle okunamızı öneririm, size ufuk açacağından eminim. Her denemenin başında yer alan vizyon, taktik, strateji ve kritik bilgiler sizin başarınızda önemli rol oynayacak bilgilerdir. ÖSYM’nin gizli kodları ve kritik bilgiler Fatma Gül Örs hocamız tarafından kaleme alındı.

 

Ali Rıza Bayzan

Akademik Yönetmen

 

 

 

Türü Paket Deneme

Basım Tarihi 2021

ISBN No 978-625-74770-9-5

Branş Türkçe

Yayın Evi Uzman Yayınları

Cilt Durumu Slikon Yapıştırma

Kağıt 1. Hamur

Basım Dili Türkçe

Kitap Boyutu 22 x 29

Sayfa Sayısı 284